Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23rd Ji.hlava International Documentary Film Festival

ji-hlava dok cdf

Emerging Producers 2013–2019

Emerging Producers 2013–2019

Name

Country

Production Company

EP

Maria Laura Ruggiero Argentina Seiren Films 2014
Karin C. Berger Austria Golden Girls Film 2016
David Bohun Austria Mischief Films 2017
Florian Brüning Austria - 2013
Elsa Kremser Austria Elsa Kremser 2015
Georg Tiller Austria Subobscura Films 2019
Filip Antoni Malinowski Austria/Poland Soleil Film 2014
Volia Chajkouskaya Belarus VOLIA FILMS 2018
Kristof Bilsen Belgium Limerick Films 2019
Frederik Nicolai Belgium Off World 2015
Zoran Galić Bosnia & Hercegovina Vizart Film 2019
Jasmina Sijerčić Bosnia & Hercegovina Bocalupo Films 2017
Ana Alexieva Bulgaria AGITPROP 2015
Vesela Kazakova Bulgaria Activist 38 Ltd. 2013
Nina Pehlivanova Bulgaria ARS Digital Studio 2014
Isabel Orellana Chile Araucaria Cine 2019
Estephania Bonnett Alonso Colombia Black Factory Cinema 2016
Josephine Landertinger Columbia Global Eyes Production 2015
Tamara Babun Croatia Factum 2016
Tena Gojić Croatia Dinaridi Film 2018
Vanja Jambrovic Croatia Restart 2013
Tibor Keser Croatia Restart 2017
Morana Komljenović Croatia Fade in 2014
Constantinos Nikiforou Cyprus Caretta Films 2013
Pavlína Kalandrová Czech Republic Duracfilm 2014
Pavla Kubečková Czech Republic nutprodukce, s.r.o. 2014
Veronika Kührová Czech Republic Analog Vision 2018
Jan Macola Czech Republic Mimesis Film 2017
Tomáš Michálek Czech Republic MasterFilm 2016
Radim Procházka Czech Republic Produkce Radim Procházka 2018
Radovan Síbrt Czech Republic PINK OR ROUGE 2015
Hana Třeštíková Czech Republic Produkce Třeštíková s.r.o. 2013
Anna Herza Tydlitátová Czech Republic Telekinetic 2019
Katja Adomeit Denmark Adomeit Film Aps 2013
Rikke Tambo Andersen Denmark Good Company Pictures 2017
Patricia Drati Rønde Denmark SAM production ApS 2016
Mille Haynes Denmark Friishaynes 2015
Jacob Krarup Denmark Fourhands Film 2014
Emile Peronard Denmark/Greenland Emile Péronard 2016
Elina Litvinova Estonia Allfilm 2014
Ülo Pikkov Estonia Silmviburlane 2018
Eero Talvistu Estonia Kinoport Film 2017
Max Tuula Estonia Marx Film 2016
Mark Lwof Finland Vanhatalvitie 2013
Elina Pohjola Finland Pohjola-filmi 2015
Jean-Laurent Csinidis France Films de Force Majeure 2017
Rebecca Houzel France Petit à Petit 2015
Fabrizio Polpettini France La Bête 2018
Madeline Robert France Les Films de la caravane 2016
Karim Aitouna France/Morocco hautlesmains productions 2014
Natia Guliashvili Georgia Cinemark 2017
Eva Blondiau Germany COLOR OF MAY 2015
Caroline Kirberg Germany pong film GmbH 2016
David Lindner Leporda Germany Filmallee GmbH 2019
Max Milhahn Germany Telekult Film- und Medienproduktion 2018
Sharma Sarita Germany Kinomaton 2013
Sarah Schipschack Germany Vitakuben 2017
Michel Balagué Germany/France Mengamuk Films 2014
Angelos Tsaousis Greece Filmografik Productions 2013
Agnes Horváth-Szabó Hungary ELF Pictures 2017
Viki Réka Kiss Hungary - 2019
Józsa László Hungary Speakeasy Project 2018
Sára Lászlo Hungary Campfilm Production 2013
Gábor Osváth Hungary Filmfabriq Kft. 2016
Julianna Ugrin Hungary Éclipse Film 2014
Marco Alessi Italy Dugong Films 2017
Alessandro Carroli Italy Kiné Doc 2013
Lorenzo Cioffi Italy Ladoc srl 2019
Carolina Levi Italy Tangram Film 2018
Federico Minetti Italy Effendemfilm srl 2014
Antra Gaile Latvia Mistrus Media 2016
Madara Melberga Latvia FA Filma 2014
Lelde Prūse Latvia Woodpecker Pictures 2019
Paulius Juoceris Lithuania IronCat 2015
Jonas Špokas Lithuania Benjamin River Productions 2013
Dagne Vildziunaite Lithuania Just a moment 2014
Giedrė Žickytė Lithuania Moonmakers 2019
Pierre Ellul Malta Falkun Films 2013
Julio López Fernández Mexico Kino Glaz 2017
Adriana Trujillo Mexico Polen 2017
Alaa Eddine Aljem Morocco Le Moindre Geste Production 2018
Tor Bjerke Norway Pang produksjoner AS 2013
Karen Rae Kaltenborn Nothstein Norway Cropaganda Films 2016
Jacob Dammas Poland graniza 2014
Anna Gawlita Poland Kijora Film 2018
Marta Golba Poland Endorfina Studio 2013
Pawel Kosun Poland Centrala 2015
Danuta Krasnohorska Poland CoLab Pictures 2016
Maciej Kubicki Poland Telemark 2017
Stanisław Zaborowski Poland Silver Frame 2019
Pedro Fernandes Duarte Portugal Primeira Idade 2015
Irina Calado Portugal Até ao Fim do Mundo 2018
Mário Gajo de Carvalho Portugal Filmes do Gajo 2016
Joana Gusmao Portugal Terratreme filmes 2014
Filipa Reis Portugal Uma Pedra no Sapato 2017
Renata Sancho Portugal F Cedro Plátano, lda 2019
Anamaria Antoci Romania Tangaj Production 2019
Irina Andreea Malcea Romania Luna Film 2016
Bianca Oana Romania Monogram Film 2017
Irina Shatalova Russia Albatross Film Studio 2015
Milan Stojanović Serbia SENSE Production 2018
Barbara Hessová Slovakia AH production, s. r. o. 2014
Wanda Adamík Hrycová Slovakia Wandal Production 2019
Barbara Janišová Feglová Slovakia HITCHHIKER Cinema 2018
Michael Kaboš Slovakia Media Film s. r. o. 2015
Tomáš Kaminský Slovakia Mandala Pictures 2013
Marek Urban Slovakia SentimentalFilms 2017
Marina Gumzi Slovenia Nosorogi 2014
Primož Ledinek Slovenia LI produkcija 2013
Katja Lenarčič Slovenia EnaBanda 2019
Viva Videnovic Slovenia Strup Produkcija 2015
Marta Andreu Spain Estudi Playtime 2013
Laura Collado Spain Trueday Films 2019
Aritz Cirbian Spain Primitive Films 2014
Alba Mondéjar Spain Mallerich Films – Paco Poch 2015
Carles Pastor Spain Gaia Audiovisuals 2017
Erik Flodstrand Sweden Filmkreatörerna 2016
Elin Kamlert Sweden Kamlert Film 2019
Ruth Reid Sweden Her Films 2018
Mark Olexa Switzerland DOK MOBILE 2018
Stefano Tononi Switzerland Cronopio film 2015
Caroline Velan Switzerland Caravel Production 2016
Aline Schmid Swizterland Intermezzo Films 2014
Bas Broertjes The Netherlands Kaliber Film 2018
Caroline Deeds UK Pitch Black Films 2016
Victoria Thomas UK Polkadot Factory 2019
Dionne Walker UK dvrseworld.org 2015
Dave Evans Wales - 2018

 

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time