Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

24th Ji.hlava International Documentary Film Festival

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspiration Forum

Festival Identity 2018

Festival Identity 2018

Participants of Festival Identity 2018

Christine Dollhofer / Crossing Europe Film Festival Linz /Austria
Sebastian Hoglinger / Diagonale Festival of Austrian Film / Austria
Volia Chajkouskaya / Northern Lights Nordic Baltic Film Festival in Belarus / Belarus
Yana Noel / In the Palace International Short FF / Bulgaria
Zorko Sirotic / Diversions International Short Film Festival / Croatia
Ondřej Kazík / AFO (Academia Film Olomouc) / Czech Republic
Pierre-Alexis Chevit / Doc Corner, Marché du Film - Festival de Cannes / France
Patrizia Mancini / Sunny Side of the Doc / France
Artchil Khetagouri / CineDoc Tbilisi / Georgia
Ileana Stanculescu / CineDoc Tbilisi / Georgia
Mariam Chutkerashvili / CineDoc Tbilisi / Georgia
Medea Sharikadze/ CineDoc Tbilisi / Georgia
Florian Weghorn /Berlinale Talents / Germany
Oksana Sarkisova / Verzio FF / Hungary
Manuel Contreras / Budapest IDF / Hungary
Alessandro Stellino / IsReal Festival de Cinema del Reale / Italy
Fabrizio Grosoli / Trieste FF / Italy
Nebojsa Jovanovik / International film festival Kinenova Skopje / Macedonia
Petrula Veljanovska / MakeDox / Macedonia
Dumitru Grosei / Alternative Cinema / Moldova
Anna Galatonova / Chesnok FF / Moldova
Vladimir Perovic / Film Festival Herceg Novi - Montenegro FF / Montenegro
Barbara Orlicz-Szczypuła / Krakow FF / Poland
Piotr Kardas / O!PLA FF, StopTrik FF /Poland
Szymon Stemplewski / Short Waves Festival / Poland
Olga Bobrowska / StopTrik International FF/ Poland
Krzysztof Sienkiewicz / Zubroffka FF /Poland
Jolanta Dygoś / Kino na Granici / Poland
Andrei Rus /One World Romania / Romania
Petra Dobruska / One World Romania at School / Romania
Ioana Brailescu / One World Romania at School / Romania
Oana Ghera / One World Romania at School / Romania
Irina Shatalova MIDFF / DOKer / Russia
Cem Oztufekci / Beldocs / Serbia
Igor Stanojevic / Beldocs / Serbia
Mladen Vusurovic / Beldocs / Serbia
Marko Popović / Martovski Festival / Serbia
Monika Lošťáková / FebioFest SVK / Slovakia
Ondrej Starinský / FebioFest SVK / Slovakia
Jakub Viktorín / Visegrad Film Forum / Slovakia
Peter Cerovšek / FeKK Ljubljana Short FF / Slovenia
Simon Popek / Ljubljana FF / Slovenia
Melissa Lindgren / Tempo FF / Sweden
Madeline Robert / Visions du Reel /Switzerland
Yin-yu Huang / Cinema at Sea - Ishigaki Island International Film Festival / Taiwan

 

HISTORY

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt