Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

24th Ji.hlava International Documentary Film Festival

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspiration Forum

Festival Identity 2019

Festival Identity 2019

Participants of Festival Identity 2018

Sabine Gebetsroither / Crossing Europe / Austria
Uladzislau Bohdan / Northern Lights Nordic Baltic Film Festival in Belarus / Belarus
Zorko Sirotić / Diversions International Short Film Festival / Croatia
Veronika Dvořáčková / Mezipatra / Czech Republic
Catherine Bizern / Cinéma du Réel / France
Marco Cipollini / FIDMarseille / France
Patricia Mancini / Sunny Side of the Doc / France
Nikolaj Nikitin / SOFA – School of Film Agents / Germany
Manuel Contreras / Budapest FF / Hungary
Oksana Sarkisova / Verzio Doc FF / Hungary
Francesco Giai Via / Carbonia Film Festival / Italy
Margot Mecca / Festival dei Poppoli / Italy
Carlo Migotto / Lago Film Fest / Italy
Viviana Carlet / Lago Film Festival / Italy
Alessandro Stellino / IsReal Festival / Italy
Eglė Maceinaitė / Vilnius Documentary Film Festival / Lithuania
Blagoja Nedelkovski / Kine Nova / Macedonia
Darko Nabakov / Make Dox / Macedonia
Anna Galatonova / Chesnok FF / Moldova
Barbara Orlicz-Szczypuła / Krakow Film Festival / Poland
Ewa Szablowska / New Horizons IFF / Poland
Anna Golon / Short Waves Festival / Poland
Maciej Nowicki / Watch Docs / Poland
Raluca Iacob / Astra Film Festival / Romania
Petra Dobruska / One World Romania / Romania
Branka Grković / Beldocs / Serbia
Mladen Vusurovic / Beldocs / Serbia
Igor Stanojevic / Beldocs / Serbia
Nikolina Calic / Beldocs / Serbia
Peter Gašparík / 4živly / Slovakia
Přemysl Martinek / International Film Festival Febiofest Bratislava / Slovakia
Erika Paulinská / Art Film Fest / Slovakia
Ivana Sujová / Fest Anča International Animation Festival / Slovakia
Ondrej Starinsky / International Film Festival Febiofest Bratislava / Slovakia
Monika Lošťáková / International Film Festival Febiofest Bratislava / Slovakia
Jakub Gejdoš / MFF Bratislava / Slovakia
Ján Heteš / MFF Bratislava / Slovakia
Lucia Dlouhá / MFF Bratislava / Slovakia
Vojtech Kabáth / MFF Bratislava / Slovakia
Maja Malus Azhdari / International Docu Film Festival Dokudoc / Slovenia
Peter Cerovsek / FeKK / Slovenia
Ana Cerar / Isola Cinema / Slovenia
Victoria Leshchenko / DocuDays UA / Ukraine
Sergey Bukovsky / Odesa IFF / Ukraine

 

HISTORY

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt