28th Ji.hlava International Documentary Film Festival

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspiration Forum

Практична інформація, поради щодо фестивалю

Практична інформація, поради щодо фестивалю

Привіт!

Ласкаво просимо на фестиваль!

Тут ви можете ознайомитися з програмою фестивалю відповідно до секцій.

 • Для того, щоб вільно відвідувати заходи фестивалю, вам потрібна фестивальна акредитація. Щоб ми її вам видали і ви могли забрати її на місці, ви мусите мати профіль в базі Eventival. Якщо Ви не маєте такий профіль, вам буде запропоновано створити його перед видачею акредитації на сайті. Для цього в Акредитаційному центрі (Horácké divadlo Jihlava, Komenského 22) можна скористатися двома комп’ютерами. З цього профілю подайте заявку на акредитацію Ji.hlava Vibes. Також на місці Вам слід надати довідку про те, що Ви навчаєтесь у середній/основній школі.

 • Якщо ви відразу створюєте профіль і подаєте заявку на акредитацію, вам потрібно просто забрати її на місці в Акредитаційному центрі (Horácké divadlo, Komenského 22, Jihlava). Таким чином ви зекономите час собі та іншим відвідувачам).

 • Напередодні фестивалю завантажте наш фестивальний мобільний застосунок (для Android/iOS). У ньому ви знайдете фільми, offscreen програму, розклад, персональний графік, мапу фестивалю або важливі новини. Застосунок буде опублікований найближчими днями.

 • Деталі всіх локацій, включаючи інформацію про доступність, можна знайти на мапі фестивалю.

 • Години роботи Акредитаційного центру (Horácké divadlo Jihlava, Komenského 22):

➤ ВІВТ–СУБ/9:00–21:00

➤ НД/9:00–15:00

 • Фестивальна акредитація дає безкоштовний вхід на всі супутні програми, але деякі заходи можуть бути платними (Virtual Reality та Game zone)

 • На фестивалі діє повна заборона на вживання їжі в залах кінотеатрів.

 • Підключайтесь до фестивального wi-fi:

➤ назва мережі: JIDFF_visitors

➤ пароль: dokrevue.com

 • А діти? Їм є де грати? - Так! Наймолодші відвідувачі MFDF Ji.hlava мають власний фестиваль із різноманітною пропозицією пізнавальних, розважальних та творчих заходів, котрі діти можуть відвідати самостійно або в супроводі батьків. Актуальну інформацію про програму Ji.hlava dětem можна знайти ТУТ.

 • У вас немає карти, а ваш смартфон не працює? Біла лінія з’єднує всі важливі фестивальні локації.

 • Усі акредитовані відвідувачі можуть безкоштовно користуватися громадським транспором Їглави на час фестивалю.

 • Якими мовами ми показуємо фільми? Де можна дізнатися про субтитри та переклад?

➤ Ми показуємо фільми в оригінальній версії, за можливості з англійськими субтитрами. Всі фільми завжди мають чеську версію (чеською мовою/субтитри/синхронний переклад у навушниках). Переважна більшість фільмів також має англомовну версію (англійські субтитри).

➤ Ви завжди можете взяти навушники для прослуховування синхронного перекладу перед сеансом у вказаному місці.

➤ Обговорення після фільмів відбуваються чеською мовою з синхронним перекладом англійською через навушники та навпаки (обговорення англійською мовою синхронно перекладаються на чеську).

➤ Програма Inspirational Forum відбувається чеською та іноземною мовами. Усі дискусії відбуваються чеською мовою або синхронно нею перекладаються, більша частина програми перекладається англійською.

➤ Інформація щодо перекладу та/або субтитрів надається для кожного фільму в програмній брошурі. Інформація про мову фільму та мову субтитрів також вказана в деталях фільму на сайті та в мобільному застосунку.

У разі виникнення питань також можна звернутися до наших партнерів з F-POINT, котрі добре знають фестиваль і радо вам допоможуть.

Зузана Крчалова: krcalova@fpoint.cz, 774612268

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Creative Europe Media
GEMO
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
Dafilms